co nas wyróżnia

doświadczenie

Nasi brokerzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Ich portfolio obejmuje dziesiątki skutecznie przeprowadzonych transakcji i dlatego łatwo zweryfikujesz ich umiejętności.

specjalizacja

Szukasz praktyka mającego wiedzę i doświadczenie w obrocie gruntami. Chcesz sprzedać lub wynająć obiekt komercyjny? W naszym zespole znajdziesz specjalistów o różnych kompetencjach.

Skuteczność

Wiedza i doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku to minimum aby osiągnąć sukces. Nas wyróżnia jeszcze kreatywność oraz rzetelność w realizacji powierzonych nam zleceń.

0
Lat doświadczenia
0
+
Liczba transakcji
0
+
Zadowolonych klientów

Polecają nas

WIERZYMY, ŻE KAŻDA NIERUCHOMOŚĆ JEST WYJĄTKOWA

WYSTARCZY TYLKO ODPOWIEDNIO SIĘ NIĄ ZAJĄĆ.

analiza

Bardzo często potencjał nieruchomości widziany z perspektywy właściciela jest niepełny. Nasze analizy pomagają poznać szerokie spektrum możliwości a następnie, na ich podstawie podjąć właściwe decyzje.

Analiza nieruchomości Randall Property
Strategia nieruchomości Randall Property

strategia

Działanie bez planu jest nieefektywne. Dlatego na początku definiujemy cechy nieruchomości, określamy jej silne strony i wybieramy grupę docelową do której ma trafić. Efektem jest szczegółowy plan działania.

Marketing

Wyjątkowa sesja foto czy ujęcia z drona to nie wszystko. Łączymy widoczne części kampanii marketingowych z kreatywnością i znajomością narzędzi niezbędnych do ich skutecznego poprowadzenia.

Marketing nieruchomości Randall Property
Transakcje nieruchomości Randall Property

transakcja

To etap, w którym analiza, strategia i marketing plus doświadczenie i zaangażowanie przekładają się na sprzedaż nieruchomości. Jesteśmy skuteczni, a nasza średnia za ubiegły rok to 96% zrealizowanych zleceń.

Należymy do

logo Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
Polska Federacja Rynku Nieruchomości
Polska Federacja Rynku Nieruchomości
Klub Marketerów Nieruchomości
Klub Marketerów Nieruchomości
logo MLS Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
MLS Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

napisz do nas

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.